Hakkımızda

Vip kiralama A.Ş (rent a car), Vip Holding’in araç kiralama şirketidir. Vip kiralama (rent a car) filosunu oluştururken; sadece günlük bireysel araç kiralama veya uzun dönemli araç kiralama için ihtiyaç duyulan araçları değil, sektörün özellikle çokça ihtiyaç duyduğu ViP-Lüks (8-10 kişilik) araçları bünyesinde bulundurarak geniş ailelerin ihtiyaçlarını karşılamayı sağlamıştır. Ayrıca dileyen müşterilere şoförlü araç kiralama imkânı da sunması ve şoförlerinin bu alanda yetkin olması sektöre yeni bir soluk kazandırmış, diğer araç kiralama şirketlerine de fark yaratmasını sağlamıştır.

Vip kiralama (rent a car), sektöre kazandırdığı birçok yeni tarzlarla sizlere hizmet verirken şirket için olmazsa olmaz olarak kabul ettiği ilkeleri de sizlerin mutluluğu için tavizsiz uygulamaya özen göstermektedir.

Karşılıklı güven, saygı, kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti, dürüst çalışma ve müşteri odaklı çalışma prensibini ilke olarak benimseyen şirketimiz; bunun doğrultusunda müşterilerimizin en konforlu ve rahat yolculuğu en uygun fiyatlarla elde etmelerini sağlamıştır. Konforu ve beraberinde mutluluğu yaşamanız için 7/24 profesyonel kadrosuyla her zaman yanınızda hizmet prensibiyle hareket eden şirket; kiraladığınız araçla ilgili herhangi bir endişe duymamanız ve her şeyin Sizlerin kontrolünüz altında olmasını sağlamak için tüm araçlarını, her bir kiralama öncesinde güvenlik açısından kontrol edilmekte, temizlenmektedir.

Sektörün liderliğini hedefleyen Vip Kiralama, müşterilerine VİP ayrıcalığını ve konforunu sağlayarak geleceğin kiralama yöntemini adeta yeniden şekillendirmektedir.

VİZYON

Hizmet verdiği bölgelerde, müşteri memnuniyeti odaklı, en çok tercih edilen ve en verimli araç kiralama şirketi olmak.

MİSYON

En üst düzeyde müşteri memnuniyeti sağlamak için; hızlı, güven verici, keyifli, teknolojiye dayanan ve kolay ulaşılabilir araç kiralama hizmeti sunarken, tüm paydaşlarına değer yaratan bir şirket olmak.

DEĞERLER

Müşteri odaklı, Güvenilir, Şeffaf olmak, Çalışanlarını değerli kılan, Tutarlı, Rekabetçi

İNOVASYON

Vip Kiralama; geleceğin Türkiye’sinin lider aktörlerinden biri olmayı kendine hedef seçmiştir.

EKİBİMİZ