Neden Vip Kiralama A.Ş.?

Vip kiralama A.Ş (rent a car), Vip Yapı  Group’un araç kiralama şirketidir. Vip kiralama (rent a car) filosunu oluştururken; sadece günlük bireysel araç kiralama veya uzun dönemli araç kiralama için ihtiyaç duyulan araçları değil, sektörün özellikle çokça ihtiyaç duyduğu ViP-Lüks (8-10 kişilik) araçları bünyesinde bulundurarak geniş ailelerin ihtiyaçlarını karşılamayı sağlamıştır. Ayrıca dileyen müşterilere şoförlü araç kiralama imkânı da sunması ve şoförlerinin bu alanda yetkin olması sektöre yeni bir soluk kazandırmış, diğer araç kiralama şirketlerine de fark yaratmasını sağlamıştır.

Vip kiralama (rent a car), sektöre kazandırdığı birçok yeni tarzlarla sizlere hizmet verirken şirket için olmazsa olmaz olarak kabul ettiği ilkeleri de sizlerin mutluluğu için tavizsiz uygulamaya özen göstermektedir.

Karşılıklı güven, saygı, kaliteli hizmet, müşteri memnuniyeti, dürüst çalışma ve müşteri odaklı çalışma prensibini ilke olarak benimseyen şirketimiz; bunun doğrultusunda müşterilerimizin en konforlu ve rahat yolculuğu en uygun fiyatlarla elde etmelerini sağlamıştır. Konforu ve beraberinde mutluluğu yaşamanız için 7/24 profesyonel kadrosuyla her zaman yanınızda hizmet prensibiyle hareket eden şirket; kiraladığınız araçla ilgili herhangi bir endişe duymamanız ve her şeyin Sizlerin kontrolünüz altında olmasını sağlamak için tüm araçlarını, her bir kiralama öncesinde güvenlik açısından kontrol edilmekte, temizlenmektedir.

Sektörün liderliğini hedefleyen Vip Kiralama, müşterilerine VİP ayrıcalığını ve konforunu sağlayarak geleceğin kiralama yöntemini adeta yeniden şekillendirmektedir.


Mesaj, mail ya da telefon aracılığıyla hemen bize ulaşabilirsiniz. Ayrıca kiralık araçlarımız ve hizmetlerimiz hakkında bilgi almak isterseniz sayfamızdan ve sosyal medya hesaplarımızdan daha fazla bilgi edinebilirsiniz. Ayrıca sayfamızda bulunan WHATSAPP canlı hesabımıza bilgi bırakabilirsiniz.